W dniu 6 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział imprezie gwiazdkowej „Integracja na sportowo i świątecznie 2019” zorganizowanej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pietrzykowie. W imprezie uczestniczyły szkoły z Ciążenia, Wszemborza i Pietrzykowa. Dzieci brały udział w wyścigach rzędów np. rzuty piłek do kosza na czas, slalom z piłeczką i kijem od unihokeja, sztafeta wahadłowa i rzuty woreczkiem do kosza trzymanego przez nauczyciela. Wszyscy bawili się świetnie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz paczkę od Mikołaja. Dziękujemy Dyrekcji i Zarządowi szkoły z Pietrzykowa za zaproszenie.

6 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla osób uczęszczających na zajęcia SKS. Rozegrano go w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców klas I -VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Dziewczęta: I miejsce – Marie Sonntag II miejsce – Julia Ratajczyk III miejsce – Laura Lepka Chłopcy : I miejsce – Wojciech Pyta II miejsce – David Sonntag III miejsce – Adam Bernard


14.11.2019r. w Kaczanowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali Fabian Kaźmierczak i Patryk Winter. Uczniowie zajęli IV miejsce w Powiecie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

13.11.2019r. w Kaczanowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali Julian i David Sonntag. Po dobrej grze naszych uczniów zajmujemy 3 miejsce w Powiecie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W dniu 5.11.2019 r. gromnym sukcesem zakończył się turniej piłkarski „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nasze młode zawodniczki po emocjonujących meczach wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Chrzumnicka , Aleksandra Chrzumnicka, Nikola Małek, Iga Konieczna, Veronica Godlewska, Olivia Nowak, Zuzanna Nowak, Lilianna Pawlaczyk, Agnieszka Cieślak oraz Aurelia Jaroszowicz.

Dnia 5.11.19 odbył się turniej piłkarski „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii u10 chłopców . Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nam przyszło się zmierzyć ze Szkółką Piłkarską FOX oraz Szkółką Piłkarską Waldemara Przysiudy. Po ciężkiej walce zajmujemy 3 miejsce w grupie. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Barański, Bartosz Hoffmann, Franciszek Kudlinski, Tobiasz Lepka, Olaf Oswald, Oliwier Sękowski, Nicolas Sonntag, Marcel Surdyk oraz Marcel Tamborski.

Dnia 4.11.19 odbył się turniej piłkarski „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii u10dziewczyn. Nasze młode zawodniczki zajęły 2miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Amelia Dobrosielska, Marcelina Graczyk, Inez Matysiak, Julia Mikołajewski, Marie Sonntag, Maria Świątek oraz Vanessa Zalinyan.

Dnia 28.10.19 odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Września w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Nasi uczniowie po bardzo ciężkiej grze zajęli 4 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Pańczak, Piotr Radziewicz, Jakub Bernard, Szymon Przybylski, Wojciech Zarębski, Fabian Kaźmierczak, Wojciech Pyta, Gracjan Olejniczak, Adam Kupczak, Mikołaj Chołuj oraz Jakub Strankowski.

Dnia 19.10.2019 nasza szkoła brała udział w Reymontowskim turnieju unihokeja pod hasłem „Unihokej uczy, bawi i wychowuje „w Kołaczkowie . Nasi uczniowie zajęli IV miejsce. Reprezentanci: Szymon Przybylski, Pańczak Adam, Piotr Radziewicz, Szymon Przybylski, Kupczak Adam, Bernard Jakub, Pawlaczyk Wiktor.

Dnia 17.10.2019 r. nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach Miasta i Gminy Września w drużynowym tenisie stołowym – Igrzyska Dzieci i Młodzieży w kategorii chłopców. Drużyny zajęły II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Fabian Kaźmierczak, Patryk Winter, Julian Sonntag, David Sonntag.