Mistrzostwa Miasta i Gminy Września w piłce nożnej

Dnia 27.03.2019 odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Września w piłce nożnej dla dzieci urodzonych w latach 2003-2005. Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół(SSP 1,SSP 2, SSP3, SSP 6, SP OTOCZNA, SP KACZANOWO, SP CHWALIBOGOWO, SP NOWY FOLWARK ORAZ ZSS GRZYBOWO. Nasza szkoła trafiła do grupy C gdzie przyszło nam się zmierzyć ze szkołą SSP 2 oraz SP Chwalibogowo. Po wyrównanej grze przegrywamy oba spotkania i plasujemy się na 3 pozycji w grupie co nie daje nam awansu do kolejnej fazy turnieju. Ostatecznie zajmujemy miejsca 4-9. Poziom turnieju w tym roku był bardzo wysoki. Cieszy dobra postawa naszych piłkarzy, którzy w każdym meczu zostawili serducho na boisku oraz duże zaangażowanie. Mimo porażek założenia taktyczne jakie sobie ustaliliśmy przed meczem zostały wykonane. W zespole tkwi ogromny potencjał sportowy. Naszą szkołę reprezentowali: Hubert Kaźmierczak, Stanisław Miczuga, Jan Ślugaj, Bartosz Świątek, Patryk Węglewski, Eryk Kubczak, Hubert Pietraszak, Bartosz Kupka.