• Turniej w warcaby

Dnia 5.02.2019 w Marzeninie odbyły się mistrzostwa powiatu wrzesińskiego w warcabach klasycznych. W zawodach naszą szkołę reprezentowała silna kadra zawodników(Szymon Przybylski, Maciej Przybylski, Adam Pańczak, Piotr Pańczak, Bogusław Frątczak, Jakub Strankowski, Tomasz Radziewicz, Piotr Staniszewski,Bartosz Hoffmann, Mikołaj Chołuj, Franciszek Kudliński) . W turnieju byliśmy najliczniejszą grupą a nasz uczeń Szymon Przybylski bronił złotego medalu. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie. Szymon potwierdził wysoką formę i medal mistrzostw powiatu wrzesińskiego w warcabach klasycznych kolejny raz powędrował w jego ręce.

 

• Czwartki lekkoatletyczne
Od września do października reprezentanci klas IV VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Grzybowie brali udział w rundzie jesiennej Czwartków Lekkoatletycznych. Z niecierpliwością czekamy na rundę wiosenną i majowe finały. Galeria zdjęć

•  Turniej piłki nożnej „Uzależnia nas tylko sport
27.09.2015 r. nasi uczniowie wzięli udział w turnieju piłki nożnej, którego hasło przewodnie brzmiało: „Uzależnia nas tylko sport”. Galeria zdjęć.

•  Wyjazd na mecz piłki nożnej
26 września 2015 roku uczniowie klas IV VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Grzybowie w ramach integracji międzyszkolnej z Zespołem Szkół w Marzeninie pojechali do Poznania na mecz piłki nożnej Lech Górnik Zabrze. Atmosfera meczu udzieliła się naszym wychowankom co było widać i przede wszystkim słychać na poznańskich trybunach. Galeria zdjęć.

•  Memoriał im. B. Kobielskiego
Dnia 16 września 2015 roku Dobromir Piechocki uczeń klasy II Społecznego Gimnazjum w Grzybowie wziął udział w eliminacjach do reprezentacji Powiatu na Memoriał im. B. Kobielskiego. Dyscypliną w której zmagał się z konkurencją było pchnięcie kulą. Dobromir zakończył zawody wynikiem 11 m i tym samym znalazł się w reprezentacji Powiatu Wrzesińskiego. Dnia 30 września podczas Memoriału wywalczył w swojej dyscyplinie srebrny medal. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia podczas kolejnych zawodów. Galeria zdjęć.

•  Finały Czwartków Lekkoatletycznych
Dnia 21 maja 2015 r. podczas Finałów Czwartków Lekkoatletycznych we Wrześni srebrny medal w biegu na 60 m wywalczyła Beata Dobrosielska uczennica klasy VI a. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów. Galeria zdjęć

•  Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych
Dnia 18 stycznia 2014 r. grupa uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Grzybowie wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Warcabach Klasycznych.  Galeria zdjęć.

•  Halowe Zawody Lekkoatletyczna
15 grudnia 2013 r. kilkoro uczniów szkoły podstawowej wzięło udział w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych pn. „Pierwszy Krok z Królową Sportu”. Galeria zdjęć.

•  Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
Dnia 27 września 2013 r. uczniowie zarówno Społecznej Szkoły Podstawowej jak i Społecznego Gimnazjum wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wynikami mogą się pochwalić:
1. Miłosz Kaźmierczak – klasa III SG VI miejsce
2. Robert Grzegorski klasa II SG VIII miejsce
3. Konrad Zajączkowski klasa III SG IX miejsce
Galeria

•  Mistrzostwa Powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych
Dnia 9 kwietnia 2013 r. uczniowie zarówno Społecznej Szkoły Podstawowej jak i Społecznego Gimnazjum wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wynikami mogą się pochwalić:
1. Zajączkowski Konrad klasa II SG V miejsce
2. Staniszewski Adam klasa III SG VI miejsce
3. Walczak Konrad klasa II SG VII miejsce
4. Chełmikowska Julia klasa IV VIII miejsce

•  Bądźmy zdrowi, wiemy więc działamy
Dnia 22 czerwca 2012 r. drużyna klasy I Społecznego Gimnazjum w Grzybowie wzięła udział w międzyszkolnym konkursie pod hasłem Bądźmy zdrowi, wiemy więc działamy.. Uczniowie mieli za zadanie popisać się soją wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia m. in. Odżywiania. Brali także udział w konkurencjach sportowych, które nie sprawiały im większego kłopotu. Popisową konkurencją było przygotowanie zestawu kanapek, z czego jak widać na zdjęciach wywiązali się na medal dosłownie i w przenośni. Po podsumowaniu wszystkich zmagań zajęliśmy II miejsce zdobywając puchar, dyplom i nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika. Galeria

•   GRAND PRIX Powiatu w Tenisie Stołowym
W roku szkolnym 2011/2012 odbywały się zawody GRAND PRIX Powiatu w Tenisie Stołowym. Zawody składały się z kilku spotkań podczas których rozgrywano single. Brała w nich udział nasza reprezentacja składająca się z Jeremiasza Urbanowicza (II gimnazjum), Jakuba Ostrowskiego (III gimnazjum), Filipa Nowaka (I gimnazjum). Sukces odniósł Jeremiasz, który w ostatecznej punktacji uplasował się na I miejscu. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY!!!

•  Halowe Gminne Zawody w Lekkiej Atletyce
24 września 2009 r. Adam Staniszewski uczeń klasy VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Grzybowie wziął udział w Halowych Gminnych Zawodach w Lekkiej Atletyce zorganizowanych przez Gimnazjum nr 2 we Wrześni. Adam wystartował w biegu na 800 m, w którym odniósł sukces zajmując III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!