Drodzy Ósmoklasiści!
Z okazji egzaminu życzymy Wam dużo spokoju, koncentracji oraz wiary w siebie. Niech zdobyta wiedza zaowocuje świetnymi wynikami, a każdy egzamin okaże się łatwiejszy, niż się wydaje. Powodzenia!