W roku szkolnym 2011/2012 oraz 2012/2013 klasy I Społecznego Gimnazjum w Grzybowie wzięły udział w projekcie Zagrajmy o sukces. Uczniowie uczęszczali na zajęcia informatyczne, matematyczno-przyrodnicze, sportowe, z j. angielskiego i psychologiczne. Ideą projektu było przeciwdziałanie agresji oraz używaniu środków odurzających.
Szukaj
Ostatnie posty
-
Dzień Języków Obcychmaj 29, 2026 | Aktualności -
Egzaminy ósmoklasisty 2026maj 11, 2026 | Aktualności -
Sportowe emocje i historyczny sukces naszej szkoły!kwi 10, 2026 | Aktualności -
-
Drzwi otwartemar 27, 2026 | Aktualności

