Koszykarskie zmagania i grzybowskie lwy nie do pokonania

Co to były za mecze! Jeśli ktoś nie lubi lub nie odczuwa specjalnych emocji związanych z koszykówką, to dziś na pewno zmieniłby zdanie ? Czterech reprezentantów naszej szkoły: Patryk Winter, Hubert Kaźmierczak, Stanisław Miczuga i Oliwier Bartkowiak, wzięło udział w turnieju koszykówki, który odbył się w SSP nr 2 we Wrześni. Chłopcy pokazali olbrzymie zaangażowanie, bez skrupułów rozprawili się z przeciwnikami i zajęli drugie miejsce, ustępując pola jedynie uczniom z SSP nr 6. Jak brzmi ich recepta na wygrywanie? Pasja, pełne poświęcenie i gra zespołowa! Dziękujemy chłopaki i czekamy na więcej! Poniżej kilka zdjęć, które świetnie dokumentują ich ciężką pracę na boisku, ale też olbrzymią radość ?