II miejsce dla Julki Ratajczyk w biegu na 300 m podczas Czwartków Lekkoatletycznych

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w serii Czwartków Lekkoatletycznych. Na zawody składało się 10 spotkań – 5 jesiennych i 5 wiosennych. Aby zakwalifikować się do finału należało uczestniczyć w co najmniej 5 spotkaniach i uzyskać wynik dający awans do dalszego etapu. Nasi uczniowie uczestniczyli w biegu na 60 m, 300 m, skoku w dal. Uczniami, którym udało się zakwalifikować do finału Czwartków byli: Julia Ratajczyk (300m), Paulina Tłoczek (300m), Bartosz Hoffmann (60m), Piotr Pańczak (60m), Julian Jaroszowicz (60m). Najpilniejszą zawodniczką, która uczestniczyła we wszystkich spotkaniach i wybiegała sobie finał była Julka. Podczas dzisiejszego spotkania uczennica walczyła jak lwica i czasem 56,09 sek. zajęła II miejsce i srebrny medal. Julce oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy woli walki i życzymy sukcesów w kolejnych stadionowych zmaganiach.