Pomoc pedagoga szkolnego

Drodzy rodzice.
W związku z pomocą psychologiczno – pedagogiczną udzielanej na terenie szkoły nadal jest możliwość rozwiązywania zadań w ramach zajęć korekcyjno – kompensacyjnych, które prowadzę (mogę przesłać propozycje zabaw i ćwiczeń do zrobienia) oraz rozmów wspierających z dzieckiem. Jestem także w stanie być waszym pośrednikiem między nauczycielami lub wychowawcami jeżeli zachodzi taka potrzeba.
A może dziecko potrzebuje jakiegoś wyjaśnienia zadania lub ćwiczenia albo pomocy w kwestii organizacji przesyłania zadań?
Codziennie od 9:00 do 13:00 jestem dostępna dla was i waszych dzieci w edzienniku, telefonicznie, mailowo oraz także na messengerze (większość uczniów w szkole ma do niego dostęp i ma mnie w znajomych).
Uczniowie mogą osobiście zwracać się do mnie o pomoc.

Pozdrawiam Anna Kwiatkowska