Czwartki lekkoalteltyczne

W dniu 13.09.2018 roku zainaugurowano zawody lekkoatletyczne z cyklu „czwartki lekkoatletyczne”. Nasza szkoła jak rok temu bierze udział w tej imprezie a uczniowie będą rywalizować w zawodach jesiennych i wiosennych. Tym razem zawodnicy spotkają się 5 razy jesienią. W dzisiejszych zawodach naszą szkołę reprezentowali :
-Zosia Topolska- bieg na 60m, rzut piłką palantową
-Maria Świątek–bieg na 60m
-Laura Lepka- bieg na 300m
-Paulina Tłoczek- bieg na 300m, rzut piłką palantową
-Julia Ratajczyk-bieg na 300m
– Patryk Winter- bieg na 300m, skok w dal
-Piotr Pańczak- bieg na 60m
-Bartosz Hoffman–bieg na 60m
-Julian Jaroszowicz- bieg na 60m, rzut piłką palantową.
A podczas dzisiejszych zawodów miła niespodziankę sprawiła nam uczennica 5 klasy Julka Ratajczyk, która w biegu na 300m wygrała swój bieg oraz Bartek Hoffman uczeń klasy 3 okazał się bezkonkurencyjny w biegu na 60m . Naszym sportowcom życzymy powodzenia oraz samych sukcesów sportowych. A kolejne zawody już 20.09.18. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *