Balik karnawałowy klas I – III

Dnia 28 stycznia 2019 roku w sali w Kleparzu odbył się bal karnawałowy dla klas 1-3. Uczniowie zaprezentowali pomysłowe i efektowne stroje karnawałowe – można było spotkać lekarzy, policjantów, księżniczki, piratów, modelki, piłkarzy, biedronki, koty, a nawet diablice… Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich 🙂

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach oraz licznych konkursach i zabawach.Uczniowie mieli możliwość samodzielnego wykonania miecza z balona – większości ta sztuka udała się znakomicie! Była też oczywiście chwila wytchnienia –  czas na odpoczynek i słodki poczęstunek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Niezapomnianych wrażeń dostarczyło zamykanie w wielkiej bańce mydlanej. Z tej możliwości skorzystały wszystkie dzieci, które poddały się temu z fascynacją i zaciekawieniem.

Miła atmosfera i wspólna zabawa znakomicie zintegrowała dzieci, które z żalem opuszczały salę balową.

Kolejny bal karnawałowy już za rok 🙂

Opracowała: Monika Trawińska-Kolecka