Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Wędrówką życie jest człowieka”

A oto krótka relacja z wczorajszego przesłuchania! Przesłuchania konkursowego rzecz jasna. W Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Wędrówką życie jest człowieka” (organizowanym w ramach projektu „Teatr na Prowincji”) naszą szkołę reprezentowali: Helena Ślugaj, Oliwia Węglewska, Laura Lepka, Hubert Kaźmierczak oraz Norbert Kaźmierczak. Walka o poetyckie laury była niezwykle zacięta, a poziom kultury słowa młodych recytatorów bardzo wysoki. Tym cenniejsze więc jest wyróżnienie, które zdobyła Helenka Ślugaj. Gratulujemy! Podczas wczorajszej imprezy nie zabrakło również kreatywnej zabawy. Uczestnicy konkursu mieli okazję wziąć udział w warsztatach „Bajkopisarstwo, czyli retoryka młodego człowieka”. Serdecznie dziękujemy naszym recytatorom. Obejrzyjcie koniecznie naszą fotorelację z tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *