Konkurs Zachowaj Trzeźwy Umysł „Wehikuł Czasu”

W naszej szkole do dnia 30.10.2020 r. odbywał się konkurs plastyczny Zachowaj Trzeźwy Umysł pod nazwą „Wehikuł Czasu”. Wszystkie klasy szkoły podstawowej mogły wziąć w nim udział. Polegał on na wyobrażeniu sobie podróży w przeszłość lub w przyszłość. Pojawiło się wiele ciekawych prac. Na poziomie szkolnym wybrano jednak niektóre z nich (prezentujemy je poniżej), które trafiły na poziom gminny. Ze względu na panującą pandemię organizatorzy zmienili zasady konkursu i wszystkie te, które zostały przekazane na poziom gminny zostały przesłane także na poziom ogólnopolski!

Wszystkim tym, którzy wzięli udział serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, a tym którzy przeszli dalej mocno gratulujemy. 

O dalszych wynikach konkursu będziemy na bieżąco informować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *