Dzień Chłopca w klasie IV, III a, VII a

Dnia 30 września 2021 uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą Panią mgr Martą Indyka z okazji Dnia Chłopca udali się na warsztaty do Grodu w Grzybowie. Poznali historię wyrobu narzędzi takich jak nóż, starożytne wisiorki, kaletki, oraz biżuteria z bursztynu. Dzieci miały niepowtarzalną okazję wykonania własnoręcznie swojej sakiewki. Odwiedzili również kuźnię, w której wykuli pamiątkowe monety. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek i pyszną pizzę, a także słodki poczęstunek. Pod koniec warsztatów dzieci podzieliły się na dwie drużyny. Każda wykonała makietę Grodu w Grzybowie z gliny, żołędzi, liści, patyków, kasztanów i kamieni. Naszymi przewodnikami po starożytnym świecie byli Pani Iwona i Pan Konrad, którym serdecznie dziękujemy. Zajęcia były bardzo kreatywne, a dzieci wzbogaciły swój warsztat pracy o nowe doświadczenia i umiejętności.

Również dziewczynki z 3a pamiętały o swoich kolegach w dniu ich święta. Wraz z wychowawcą Panią mgr Arletą Wilka zorganizowały zabawne konkursy dla swoich kolegów. Dzieci świetnie się bawiły, a ten wspaniały dzień został przypieczętowany pyszną pizzą dla każdego. Wszystkiego najlepszego w Dniu Chłopca.

Uczniowie z klasy VII a także otrzymali życzenia z okazji Dnia Chłopca. Dnia 30 września 2021 wraz z wychowawcą Panią mgr Moniką Knasiak sprawiły swoim kolegom z klasy niesamowitą niespodziankę. Męska część klasy przez chwilę poczuła jak to jest być kobietą. Była pyszna pizza i dobra zabawa, co uwieczniliśmy na zdjęciach.