Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 1 października 2021 r w Zespole Szkół Społecznych w Grzybowie obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie od tygodnia przypominali sobie różne skomplikowane przypadki matematyczne, by w piątek na lekcji matematyki sprawdzić swoje siły na teście matematycznym z tabliczki mnożenia. Po teście dzieci sprawdziły swoją wiedzę grając w różne gry związane z tabliczką mnożenia. Najlepsi nagrodzeni zostali wysokimi ocenami. Uczniowie w klasach VII i VIII zmierzyli się z trudniejszymi przypadkami matematycznymi rozwiązując test Mistrza Matematyki. Dzielnie walczyli aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Szkoła w tym dniu była kolorowa i przypominała o tym że tabliczka mnożenia może być dobrą zabawą i zachęcała nie tylko uczniów ale i nauczycieli by o niej nie zapominali. Wszystkie konkursy i dekoracje zostały zorganizowane przez Panią mgr Monikę Knasiak. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *