Wycieczka klasy 4a na Gród w Grzybowie

Dnia 29. marca 2022 uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą wybrali się na Gród w Grzybowie w ramach nagrody za zajęcie III miejsca w konkursie „Najpiękniejsza Marzanna”. Pokonaliśmy tor przeszkód, zjedliśmy kiełbaskę z grilla, nauczyliśmy się strzelać z łuku do celu. Nie zabrakło gier zespołowych takich jak przeciąganie liny, chodzenie na nartach, czy rzucanie kulek jak najbliżej centrum. Zbijaliśmy też kręgle, a na koniec chłopcy wykonali samodzielnie miecze jak przystało na prawdziwych wojowników. Dziewczynki zajęły się wyrabianiem naczyń z gliny oraz wspaniałych ozdób. Całość została przypieczętowana pasowaniem na wojownika Grodu. Uczestnicy wyprawy otrzymali order za wykonane zadania. 

Serdecznie dziękujemy naszym przewodnikom Pani Iwonie i Panu Konradowi za niesamowitą przygodę i moc wrażeń.

sdr
mde
sdr
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
sdr
dav
dav
dav
sdr
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *