Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

27.02.19 odbył się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” . W turnieju piłkarskim wystąpiły zespoły z Miłosławia,Pyzdr oraz  Szkółki Piłkarskiej WP. Drużyny prezentowały wysoki poziom sportowy. Do dalszej rundy  awans wywalczyć mógł tylko jeden zespół. Nasi uczniowie w każdym meczu walczyli do ostatnich minut. Pokazali ogromną determinację, wolę walki i duże zaangażowanie. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce. Awans do finału wywalczył zespół z Miłosławia. Teraz przed naszymi młodymi zawodnikami okres ciężkiej pracy i mecze kontrolne. Naszą szkołę reprezentowali: Julian Jaroszowicz, Franciszek Kudliński, Piotr Pańczak, Piotr Staniszewski, Piotr Targosz, Bartosz Hoffmann oraz Wojciech Miczuga.